• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam142
Toplam Ziyaret559684
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.918317.9901
Euro18.328318.4017
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

Hopa Gezilecek Ve Görülecek Yerler


Hopa'da Gezilecek ve Görülecek Yerler


      Artvin'in ilçelerinde olan Hopa, Karadeniz sahilindek son ilçedir. Doğu sınırımızda bulunan Hopa, Karadeniz bölgesindeki pek çok yer gibi görülmeye değer bir yer. Sizin de yolunuz Hopa'ya düşerse gezilecek yerler listemize göz atmadan gezinize başlamayın.

Doğal Güzellikler

   Hopa, doğal güzellikleri ile tipik bir Karadeniz ilçesi. Yemyeşil ormanları, tertemiz havası ve doğası ile Hopa'nın görülmeye değer pek çok doğal güzelliği var. Çamburnu Tabiat Koruma Alanı da bunların başında geliyor. Koruma alanı olarak belirlenen bu doğal parkta keyifli geziler yapabiir, tabiat ile iç içe doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer yaz aylarında Hopa'da bulunuyorsanız Hopa plajlarını da gezmenizi öneriyoruz. Karadeniz'in masmavi ve tertemiz denizinin keyfini çıkarabileceğiniz plajlarını başında Kemalpaşa Plajı ve Kopmuş Plajı geliyor.

Orta Hopa Camii

   Hopa geziniz sırasında tarihi bir durakta soluklanmak isterseniz Orta Hopa Camii'ni gezebilirsiniz. 19. yy'dan kalan bu yapının özellikle kubbesi ve tavan döşemeleri oldukça dikkat çekici.

Hopa Limanı

Karadeniz'in dünyaya açılan kapısı olarak bilinen Hopa Limanı, ilçede gezebileceğiniz yerler arasında. 1997 yılında özelleştirilmiş olan Hopa Limanı, ilçenin en hareketli yerlerinden biri.

Artvin

      Hopa'nın bağlı olduğu Artvini doğal ve tarihi gezi noktaları ile uzun ve keyifli bir rota çiziyor tatilcilere. Eğer vaktiniz varsa Hopa'yı gezdikten sonra Artvin'in diğer güzelliklerini de keşfedebilirsiniz. Milli parklar, yayalar,vadiler,kanyonlar,tarihi kaleler,kilise ve manastırlar be plajları ile Artvin her köşesinde farklı güzellik barındıran bir şehir.

     Karadeniz'in muhteşem doğasından fazlasıyla payını alan Hopa, Artvin'in sahil ilçelerinde biridir. Artvin'e 65km uzaklıkta bulunan Hopa, muhteşem doğal güzellikler. ve köklü bir kültürü tanımak isteyenlerin görmesi gereken yerlerden biri Türkiye'de.


     Hopa, konaklama imkanlarının gün geçtikçe arttığı bir yer. İlçede yer alan oteller kalite ve hizmet çıtasını yükseltiyor. Hopa'ya gelen turistlerin rahatlıkla konaklama yapabilecekler Hopa otelleri turizmin gelişmesine de katkı sağlıyor.

    Hopa otelleri genellikle ilçe merkezine ve sahile yakın konumda yer alıyor. Karadeniz'in yemyeşil doğası ile iç içe, huzurlu bir atmosfere sahip olan Hopa otelleri aynı zamanda merkezi lokasyonları ile de ideal konaklama tesisleri.

    Artvin Hopa'da bulunan oteller ve konaklama tesisleri hem turistik amaçlı hem de iş amaçlı yapılan konaklamalar için ideal tesislerdir.

   Genellikle kent oteli kategorisinde yer alan Hopa otellerinde konakladığınızda hem kaliteli bir hizmet alacak hem de Karadeniz'in güzellikleri ile iç içe olacaksınız.

    Özellikle bahar ve yaz aylarında doluluk oranları artan Hopa otellerinde konaklamak isterseniz ön rezervasyon yaptırmanız önerilerimiz arasında.

 

HOPA OTELLERİ

      Artvin'de  gezilecek ve görülecek arasında yer alan Mençuna Şelalesi görülmeye değer yerler arasındadır. Kamilet Vadisinde bulunan Mençuna Şelalesi Hopa'den 25 km içeridedir.

     Artvin Hopa'da kalacak yerler arasında bulunan Mençuna Konaklama Tesisi size yöresel mimarısıyle ve Mençuna Şelalesi karşısında hizmet vermektedir.Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat