• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam135
Toplam Ziyaret384890
Hava Durumu

rize-ayder-yaylasi

Rize Ayder Yaylası


Ayder Bungalov Evleri


          Rize ayder yaylası, Çamlihemşin ilçesinden geçerek fırtına deresi boyunca doğa içerisinde gidilir. Ayder Yaylası; dereleri, şelaleleri, ormanları, yaylaları ve bitki örtüsüyle adeta doğa cenneti durumundadır. Dinlenmek ve tatil yapmak için hatta Ayder yaylasında balayı yapmak için olağanüstü bir adrestir.

         Rize Ayder Yaylası, şıfalı kaplıcalarıyla, eğlenceleriyle, karadenize özgü zengin mutfağıyla, şenlikleri  yanında Ayder ve Anzer ballarıyla meşhur bir beldedir.

      Ayder yaylasına ulaşmak için, Trabzon havaalanına uçakla gelirseniz gerisi kolaydır. Trabzon havaalanından sahil boyu pazara kadar servis yada dolmuşlarla gelirseniz Pazar ilçesinde sürekli Ayder'e dolmuşlar vardır. 

Ayder yaylası kaplıcaları


 Ayder Yaylasında konaklama yapmak için Ayder Oteller, pansiyonlar, küçük ve butik oteller bulmanız mümkündür. Ayder otelleri içerisinde şifalı suları olan Ayder Kaplıcaları vardır. Ayder kaplıcalarında bir çok hastalıklara karşı iyi geldiği ve Ayder turizmine büyük katkı sağladığı bilinmektedir.

         Ayder otelleri ahşap yapılar olup bölgenin mimarisi ve geleneklerini uygun yapılardır. Doğa içerisinde Ayder otelleri manzarasıyla  fotoğraf ve resim çekmek için adeta biçilmiş bir kaftan.
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat