• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret379568
Hava Durumu

Kamilet Vadisi Konaklama


Kamilet Vadisi Konaklama; en güzel otel, konaklama ve pansiyonlarda en iyi fiyat garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler.


Kamilet Vadisi Konaklama


            Kamilet Vadisi Artvin'in Arhavi ilçesinden 13 km içerdedir. Mençuna Şelalesi karşısında bulunan tesisler Mençuna Konakları adıyla konaklama hizmeti vermektedir. Bungalov konaklama tesisleri Kamilet Vadisinde doğaya uyumlu çam kokulu odalarda şelale manzarası eşliğinde balkon keyfi yapma imkanı sunmaktadır. 

Mençuna Konakları

      Konuk değerlendirmeleri, yorumları, şikayetleri, puanlamaları okuyup  fotoğrafları inceleyebilir.. Artvin otelleri sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak en uygun oteli seçerek online rezervasyon yapabilirsiniz. 


      Arhavi ilçesinde  konaklama, pansiyon ve otel  ihtiyacına cevap vermeye çalışan Mençuna Konakları; tertemiz odalarıyla uygun ve indirimli fiyat politikası ile muhteşem bir tatil imkanı sunmaktadır. Konaklama tesisi 24 yatak kapasiteli olup oda&kahvaltı konsepti ile çalışmaktadır.


Artvin gezilecek ve görülecek yerler


       Mençuna Konakları Artvin Otelleri genelinde Balayı Otelleri olarak daha çok tercih edilmektedir. Türkiye'nin her  yerinden yerli ve yabanci turistlere kaliteli hizmet vermektedir.Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti ön planda tutan Mençuna Konakları  ahşap ve yayla evlerine uygun yapılmış bir Doğa Otel'idir.


           En iyi fiyata ideal otelinizle iletişim kurarak online rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.  Ayrıca Arhavi kamilet vadisi  konaklama  evleri ve yerlerindeki son dakika tatil fırsatları için bize ulaşabilirsiniz.
Mençuna Konakları'nın odalarında Tv yerli ve yabancı uydu yayını izlenebilir. 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Mini bar, Banyo buklet, Saç kurutma makinası, Şampuan, Duş jeli, Havlu,..gibi ihtiyaçlara cevap vermektedir. Kamilet Vadisi ve şelale manzarası eşliğinde  balkonlarda demlikle çay keyfi yapabilirsiniz.

Mençuna Şelalesi 

          Arhavi kamilet vadisi en güzel konaklama, pansiyon ve otellerde en iyi fiyat garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler. Konuk değerlendirmeleri, yorumları, şikayetleri, puanlamaları okuyup fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Kamilet vadisi otelleri üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak en uygun oteli seçerek rezervasyon imkanı. En iyi fiyata ideal otelinizle iletişim kurarak online rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Kamilet vadisi otelleri ile konaklama evleri ve yerlerindeki son dakika tatil fırsat imkanları.

Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat