• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam197
Toplam Ziyaret521152
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.375213.4288
Euro15.140015.2007
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

fındıklı-otelleri

FINDIKLI OTELLERİ

 

 

             Fındıklı Otelleri, Rizenin Fındıklı ilçesinde en güzel otel, pansiyon ve konaklamalarda en iyi fiyat garantisi ve internet üzerinden indirimler. 

 
 
 
 
        Rize'nin Fındıklı ilçesi Fatih sultan Mehmet'in 1461 yılında Trabzon'un fethinden sonra Osmanlı egemenliği altına alınmıştır. Fındıklı ilçesinin eski adı VİÇE'dir. Kaynaklara göre Viçe 1887 yılında Hopa ilçesine bağlı nahiye oldu. Fındıklı  1953 yılında Artvin ilinden ayrılıp Rize iline bağlanmıştır. İlçe nufüsunun % 90'i laz olup % 10'u ise hemşinlidir. 

     Rize'nin Fındıklı ilçe ve köylerinde gezilip görülmesi gereken yerler oldukça fazladır. İlçe sınırlarının çoğunu Arılı köyü, Sümer köyü ve Çağlayan derelerinin çevresindeki vadiler oluşturuyor.

 fındıklı otel     
        
         Rize Fındıklı Oteller ve konaklama konusunda son zamanlarda çok ciddi adımlar atılmış ve bölge halkı yatırım yapma konusunda teşvik edilmiştir. Fındıklı Şehir merkezinde kalınabilecek iki veya üç otel bulunmaktadır. Bunun yanında köylerde koruma altına alınan taş dolma evleri  günümüzde pansiyon ve konaklama olarak hizmet vermektedir.
        
                Fındıklı Otel konusunda son zamanlarda köy evlerinin  koruma altına alınması ile yöre mimarisine uygun evlerin pansiyonculuğa dönüşturulduğunu sık sık görmeniz mümkündür. Bu da Fındıklı'nın  konaklama ve pansiyon konusunda ilerleme kaydederek ayni zamanda  Fındıklı otel fiyatları konusunda olumlu  etkisi olmuştur.
      Fındıklı otelleri hakkında konuk değerlendirmeleri, yorumlar üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak en uygun otel için online rezervasyon yapabilirsiniz.

 
 
Mençuna Konakları
   
 Fındıklı' de gezilecek ve görülecek yerler arasında eski taş kemer köprüler, yöre mimarisine uygun yapılan dolma taş evleri, camiler, fındık bahçeleri ile doğal güzelliğe sahip dere ve vadilerdir.
 

Fındıklı oteller
                   

     Rize'nin Fındıklı ilçesinde en iyi otel, pansiyon ve konaklamalarda uygun  fiyat garantisi ve indirimler. Konukların otellerimiz hakkındaki düşüncelerini ve puanlamaları okuyarak size   uygun oteli seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Fındıklı otelleri siteleri üzerinden fiyatları karşılaştırın. Rezervasyonu telefonla yaptırmak için otel ile  iletişim kurarak erken online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

            Fındıklı otelleri  ile konaklama yerlerindeki tatil fırsatlarından yararlanın. Mençuna Pansiyon ve konaklamalarda kredi kartı ile ödeme ve tatil imkanları.


Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat